ניהול צוות והנעת עובדים


משך הקורס: שלושה מפגשים, שלוש שעות נטו כל מפגש

*ניתן לקיים קורס מקוצר ע"פ דרישות הלקוח ובהתאם למס' הנושאים הרצויים

הסדנה עוסקת במהות תפקידו של המנהל והקשר לפרקטיקה של "מנהיגות ערכית" – תחום זה הינו מחקר חדשני בעולם מיומנויות הניהול והתפיסה החדשה של מהות המנהיגות. גישה זו מדגישה את בניית האמון ויצירת מערכת יחסים פתוחה, גלויה וכנה.

הנושאים שנלמד בקורס:


1- מהו תפקידו של מנהל הצוות והמהות שלו, בדגש על עולם התוכן ממנו מגיעים המנהלים.
2- שיחות משוב, איך, כמה, מתי? מאמר מקושר: שיחות משוב לעובדים *ניתן לבצע סדנה ייעודית ומקוצרת רק בתחום של שיחות משוב
3- הצבת יעדים לעובדים ומדידת תוצאות - מדוע חשוב להציב יעדים, כיצד עושים את זה נכון, ואיך מודדים את התוצאות לאחר מכן. מאמרים מקושרים: מדידת תוצאות בארגון, הצבת יעדים לעובדים
4- הנעת עובדים ויצירת מוטיבציה בעידן החדש - נלמד על יצירת מוטיבציה בעזרת החדרת משמעות לעובדים. מאמר מקושר: הנעת עובדים ויצירת מוטיבציה פנימית
5- תקשורת בין אישית ככלי לניהול חיובי וערכי. מאמרים מקושרים: טיפים לשימוש בחשיבה חיובית בניהול "הפאזל האנושי - מה בין תקשורת לניהול" >"חמישה טיפים לשיפור תקשורת בין אישית" 6- שימור עובדים, טיפוח מצטיינים, גיוס עובדים מבריקים. מאמרים מקושרים: "שימור עובדים מוכשרים" "עולם גיוס העובדים על פי Glassdoor"
7- ניהול ישיבות ודיונים, סיעור מוחות וקבלת החלטות מקצועיות בתוך הצוות.
8- דור ה-Y וניהול צוותים בין דוריים – מה הם המאפיינים של כל דור וכיצד להניע נכון צוות מגוון

9- עזרים דיגיטליים שתומכים בניהול צוות.

10- ניתן לשלב שיעור נוסף להדגשת החומר שנלמד בעזרת שימוש בטכניקה של מיינדפולנס – להיות נוכח בכל רגע, איכות ההקשבה ותרגול.


הסדנה מותאמת לצרכי הארגון ולמשתתפים - ניהול צוותי בחברות היי-טק, ניהול סגל מורים, ניהול צוותי חינוכי בלתי פורמליים, ארגונים ממשלתיים ועוד.

הסדנאות בסגול מועברות ע"י מיטב המנחים בארץ בתחומים של מיומנויות ניהול ועבודה. אנו עושים התאמה בין המנחה לבין אופי הארגון ועובדיו.


פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info1sagol@gmail.com | חדרה, התחייה 2

 

 

WhatsApp chat
דילוג לתוכן