אודות

חברת 'סגול הרצאות וסדנאות'
'סגול' מתמחה ביצירת תוכן איכותי ומקורי לאירועים - הרצאות במגוון תחומים שמתאימים למגוון רחב של אירועים, סדנאות פיתוח מנהלים ועובדים, וסדנאות עבור בני נוער וילדים.
החברה הוקמה בידי דנית אוזן גרנות, מנהלת תוכן ושיווק, מתגוררת כיום בחיננית נשואה ואמא לשני ילדים - עלמה ושוהם.
כמו כן, הצוות המקצועי של 'סגול' מונה אנשי מקצוע איכותיים שיעזרו לכם לתכנן את התוכן עבור האירוע שלכם.
אנו בסגול מאמינים ביצירת תוכן איכותי ומקדם לכל הקהלים, החל מילדים וכלה במבוגרים, מתוך אמונה שניתן לשלב כיף, צחוק וידע יחד. את הסדנאות אנו בונים עם סגל המרצים שלנו, ועל כן הסדנאות שלנו הן בלעדיות ויוצאות דופן. בסגול אנו עובדים עם מאגר מרצים מהטובים בתחומם. החל מאנשי מדיה מוכרים, דרך אישי ציבור וכלה במדענים פורצי דרך בתחומם. ההרצאות מותאמות ברמת התוכן וברמת התקציב לכל לקוח. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון המרצים שלנו. אנו בסגול מתמקדים בפיתוח מנהלים - סדנאות בנושאי מיומנויות ניהול שונות, כמו האצלת סמכויות, קבלת החלטות, ניהול זמן וקשב וכדומה, ופיתוח עובדים בנושאי של מיומנויות עבודה וגיבוש צוותי, כמו פרזנטציות, תקשורת בין אישית, ניהול סביבה אישית אפקטיבית ועוד... כמו כן, אנו עוסקים גם בפיתוח סדנאות איכותיות ומקוריות עבור בני נוער וילדים - דימוי גוף, ביטחון עצמי, יזמות צעירה, מנהיגות ערכית, פוטותרפיה ועוד.. צוות 'סגול' ישמח לעמוד לרשותכם לתיאום התוכן הנכון ביותר עבורכם

אז למה אנחנו

אנו בסגול דוגלים באיכות, מקצועיות וירידה לפרטים. על מנת להתאים לכם את הפעילות הנכונה ביותר עבורכם, נבצע טלפונית אבחון קצר, וכך נוכל להבין טוב יותר איזו פעילות או הרצאה הכי מתאימה לכם.
אתם מוזמנים לגלוש באתרנו ולהתרשם מהתכנים הייחודיים שאנו מציעים!
צוות סגול ישמח לעמוד לרשותכם -
054-5233303

פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info@sagol-lectures.co.il | חדרה, התחייה 2

WhatsApp chat
דילוג לתוכן