מה בין תורת המשחקים לניהול

0dbv5460d4b56
יש הטוענים שאנחנו כאן על מנת לקבל החלטות. היומיום שלנו מלא בקבלת החלטות - קטנות וגדולות, ובעיקר אם אנחנו מנהלים. בסדנה נכיר את העולם המופלא של תורת המשחקים, והקשר שלה לקבלת ההחלטות שלנו כמנהלים.

בסדנה נכיר את התהליך המורכב של קבלת ההחלטות, תוך כדי הרצאה, סימולציות מעשיות ומרתקות, עימותים מכוונים, סיעור מוחות, וניהול מצבים מורכבים כפרקטיקה מעשית.

איך עושים את כל זה ועדיין שומרים על האינטרסים שלנו, האינטרסים של החברה והאינטרס האישי שלי?
סדנה יוצאת דופן, חדשנית ופורצת דרך. מה עוד נלמד בסדנה: איך משתמשים בכריזמה לניהול בינאישי, איך מייצרים כריזמה, ניהול מצבי משבר ואי וודאות, מתי ולמה כדאי לוותר על העסקה הזאת, וכיצד לזהות מתי העסקה ממש לא משתלמת עבורך.

לפרטים נוספים לחצו כאן

סדנת חדשנות ארגונית

Table Office Glasses Desk Business Notes People
יצירה וניהול של חדשנות בארגון - בכל מוסד ותיק ויציב, אחד הדברים הקשים ביותר להטמעה הוא שינוי, בעיקר שינוי של דפוסי המחשבה של העובדים וההנהלה. אז איך בכל זאת מייצרים חדשנות רציפה ושיטתית, כזו שהופכת לחלק מה-DNA והתרבות של הארגון?

בסדנה חווייתית זו, נעניק לכם כלים וטכניקות מומלצות שבהם משתמשים ארגונים מובילים כדי לטפח חדשנות מהשורש וכדי לוודא שהארגון נשאר רלוונטי לקהל שלו ולחברים בו.

נלמד כיצד לתכנן ולממש תשתית ותכניות חדשנות שמייצרות ומעודדות רעיונות בעלי ערך אצל העובדים וההנהלה.
נלמד כיצד להיעזר במיקור המונים רוח של חדשנות בארגון, וכיצד לתת מענה מתאים יותר לצרכים האמתיים של העובדים, ובעלי עניין אחרים.
הסדנה מלווה בהפעלות מעשיות, מגבשות ומקוריות, וזאת על מנת להראות כיצד חשיבה יצירתית וחדשנות באות לידי ביטוי בפועל, במעשים שלנו.
אנו ניצור ארגון שהתשתית שלו היא חדשנות ארגונית שמוטמעת במחשבה של כל אחד מהגורמים בחברה.

לעמוד המרצה של אלי איטין לחצו כאן לפרטים נוספים לחצו כאן

סדנת כתיבה למנהלי שיווק

65d40b65b0
סדנת כתיבה יוצרת בהנחיית חמוטל גורן - הסדנה נהדרת למנהלי שיווק שרוצים לדעת עוד קצת כיצד למשוך את הקוראים לסיים לקרוא את המשפט...

הסדנה לא מתמקדת בכלים שיווקיים אלא בכלים לכתיבה נעימה, זורמת ומשעשעת. בסדנה נלמד איך ליצור "חתימה" לסגנון הכתיבה שלנו. כמו כן, נשתמש ביצירות ספרותיות מוכרות. הסדנה מעולה לצרכי גיבוש צוותי - מעגל דינמי של כתיבה, שיחה ושיתוף. נגיע להיכרות עם צדדים נוספים, מעניינים ולעתים מפתיעים, של חברינו לעבודה.

הזיכרונות המשותפים, הקשרים הבינאישיים ושיתוף הפעולה שיווצרו בסדנה יהדהדו זמן רב אחריה.
ניתן לעשות סדנאות כתיבה בהתאמה אישית לקהל - גיל הזהב, מפגשי נשים, חוגי בית, כותבים בתחילת דרכם, בתי ספר, ספריות עירוניות ועוד.
מוזמנים לכתוב, לצחוק, למצוא, למחוק, לראות, להישאר, להתבטא ולהתחבר.

לפרטים נוספים לחצו כאן

סדנת "הפאזל האנושי"

04d56v0dvb
ענת גבע, מנחת הסדנה ומרצה מובילה, המתמחה בשילוב של תכנים והעצמת המשאב האנושי, גיבוש צוותים, מיומנויות ניהול ומנהיגות ובאמנות העברת המסר (תקשורת בין אישית, פרזנטציה, שיווק עצמי ועוד)

ענת פיתחה מודל מעשי ויישומי על תקשורת בין אישית, אשר מסייע לנו לבחון את הסובבים אותנו מנקודת מבט חיובית, להסיר שיפוטיות ולרכוש שפה חדשה וחיובית. הסדנה מתארת בהומור ובקלילות את הטיפוסים השונים שסביבנו, בסדנה נלמד כיצד המידע הזה יכול לעזור לנו בעבודתנו ובחיינו האישיים. מתאים מאוד לאנשי מכירות שנמאס להם לשמוע על "5 שלבים פשוטים למכירה" ונמאס להם מקלישאות מכירה ורוצים משהו יישומי, פרקטי, שיתרום להם גם ברמה האישית. מתאים מאוד גם למנהלי צוותים שמעוניינים לדעת כיצד לגשת לכל עובד ולהצליח להוציא ממנו הרבה יותר מבלי ליצור התנגדות, אלא הפוך מכך.

לפרטים נוספים לחצו כאן

מנהלים בכיוון הנכון

pexels-photo-207924
מיומנויות בין אישיות - מתכונת לניהול נכון ואפקטיבי. סדנה המשמשת לשיפור במיומנויות תקשורת מטרת הסדנה: ייעול והרחבת היכולות הבין אישיות מול אנשים אחרים, בעיקר בתחום ניהול צוות.

למי הסדנה מיועדת? למנהלים בדרג ביניים (ראשי צוותים, מנהלי פרוייקטים). מרבית התכנים מתאימים גם לאנשי הצוות העובדים תחתיהם – מומלץ לפי הרשמה/בקשה של המנהל או ראש הצוות.
מה נלמד בסדנה:

סט כלים פרקטיים, פשוטים ויעילים שמאפשר למנהלים לפעול בצורה יעילה, ממוקדת ונינוחה יותר באינטראקציות היומיומיות שלהם עם אנשים, כגון:

התמודדות עם שיחות טעונות עם עובדים/קולגות

הנעת אנשים אחרים לפעולה ומתן מוטיבציה

התמודדות עם עובדים "קשים"

הגדרת גבולות בצורה אסרטיבית ומכבדת

יכולת לגרום לאחר להקשיב, לזכור ולהסכים לדבריך

היכרות מועמדים במהלך ראיון בצורה מיטבית

ניהול סביבת העבודה בצורה אפקטיבית ונינוחה (מייל, יומן, רשימת מטלות, פגישות…)


מבנה הסדנה משתנה בהתאם לצרכי הלקוח. אך מומלצת המתכונת הבאה:

שישה מפגשים, כל מפגש 4 שעות


הסדנה כוללת הרצאות, תרגולים, שיחות, סימולציות ומפגש Master Mind
המשתתפים מקבלים חומרי לימוד מושקעים, עזרים ורשימות, חומרי סיכום, שיעורי בית, דיוורים בין המפגשים ועזרים נוספים.
לפרטים נוספים על המנחה

סדנה לניהול דיאלוג

pexels-photo-630831

ניהול דיאלוג והפקת מיטב ממפגש בינאישי מקצועי

"להביט, להקשיב, להבין

אחת המיומנויות האבודות של התקופה הזאת, היא אמנות ניהול השיחה. הכישור הבסיסי והחשוב ביותר בתקשורת בינאישית יומיומית הולכת לאט-לאט לאיבוד בסבך של תחליפים דיגיטליים, הפרעות קשב ואינספור רעשים וגורמים מסיחי דעת אשר מקשים מאד עלינו לנהל כהלכה את אחת הפעולות הבסיסיות והחשובות ביותר לתקשורת פוריה ומועילה: השיחה.

יהיה זה ראיון עבודה, תהיה זו פגישת עסקים, שיחת משו"ב- מעטים יודעים כיצד לנהל שיחה, להפיק ממנה את המיטב ואת המירב; להעביר מסרים, ובעיקר: לזהות את המסרים שהצד שממול מנסה להעביר לנו, אם באמצעים מילוליים ואם בתקשורת בלתי אמצעית. .

בסדנא מקצועית יעביר שי גולדן - עיתונאי ומארח בתוכניות רדיו וטלוויזיה, אשר ניהל מאות מפגשים וראיונות, את הסודות המקצועיים ואת הכלים הנדרשים לקיים ראיון ושיחה, מפגש של אחד על אחד או של אחד מול כמה משתתפים.

מה נלמד בסדנא:

1-אומנות ההקשה

2-מיומנות לזיהוי המסר

3-זיקוק המסר לתמצית ברורה וחדה

4-זיהוי מסר סמוי והפיכתו לגלוי

5-מיומנות תקשורת הכרחית להצלחת בתחום הדיאלוג

6-כלים כיצד ניתן לחלץ "כותרת" או "שורה תחתונה" מכל דיאלוג

7- שימוש בהומור ויצירת אמפתיה

8- מתי להיות אסרטיביים והחלטיים בדיאלוג

הסדנא מיועדת למנהלים בארגונים, מהדרגים הזוטרים ועד לצמרת; כמו גם לאנשי עסקים ומנהלים שמיומנות השיחה שלהם היא לעיתים ההבדל בין הצלחה לכישלון, בין הישג לבין תבוסה.לעמוד המרצה של המנחה לחצו כאן

סדנת בטיחות בדרכים למבוגרים

0d45645b6v
מתאים מאוד לחברות שחייבות להעביר הרצאה בנושא ומעוניינות במשהו קצת שונה, כייפי ומגבש.

סדנת תאטרון ואימפרוביזציה: השפעת הסטרס המודרני על הנהיגה שלנו, לחץ זמן, להגיע תמיד יותר מהר, לעקוף - אלמנט התחרותיות בתרבות הישראלית, חוסר הסבלנות שמאפיינת את צורת הנהיגה - ואיך כל אלו מביאים ליותר ויותר תאונות דרכים.
הסדנה מגבשת ומצחיקה, כאשר המנחה מעביר את האלמנטים תוך כדי משחק ואימפרוביזציה, ובעצם מפגיש את המשתתפים בתאטרליות עם מה שהם עושים על הכביש - חוסר סבלנות, חוסר אכפתיות, לחץ, עונים להודעות וואטסאפ, עונים למיילים ועוד...
בואו להיפגש עם "האני" על הכביש, וללמוד על סבלנות, ערכים, אכפתיות סביבתית, התנתקות בזמן נהיגה ועוד...
הסדנה מתאימה ל-20 איש וניתן לקיימה בכמה סבבים.
המנחה הוא שחקן שמתמחה באימפרוביזציה ובעל ניסיון בפיתוח עובדים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

פוטותרפיה ארגונית - עושים פוקוס על עבודת צוות

9R6B7636
פוטותרפיה ארגונית - עושים פוקוס על עבודת צוות


סדנה עכשווית לפיתוח ארגוני, העושה שימוש במצלמת הסמארטפון ככלי להתבוננות מעמיקה בתהליכים ארגוניים ולגיבוש תובנות משמעותיות בעבודת הצוות. רפאל פיתח מודל מעשי המעורר מעורבות של כל המשתתפים לאימוץ פרספקטיבה רחבה של נקודות מבט שונות. הצילום ככלי לפיתוח ארגוני הוא שיטה שמאפשרת תהליך משמעותי באמצעים חווייתיים ומרגשים. הסדנה מאפשרת הגעה לתובנות משמעותיות בזמן קצר;

באמצעות כלים לביטוי אישי בשפת הצילום, תרגילים מובנים ממש כיף לצלם וליישם בסמארטפון, ובעזרת תקשורת חיובית, נגלה שאפשר להבין את הצרכים של כל אחד מאנשי הצוות, להתגבר על חסמי תקשורת ולהתמודד אפקטיבית עם התנגדויות ומגננות.

מה תקבלו בסדנה?

•טכניקות יומיומיות ליצירת תקשורת חיובית ופתוחה בארגון.
•יכולת לבחון כל סיטואציה בפרספקטיבה רחבה ולאמץ נקודות מבט שונות.
•כלים פרקטיים להתבוננות שונה על סיטואציות בעבודה ובחיים.
•ההנחיה והתרגילים בסדנה מובילים לשיח מקרב ומכבד, לגיבוש חברתי, להעצמה אירגונית ולביטוי אישי בראיה אחרת.

הסדנא מיועדת לארגונים, חברות, צוותי ניהול ועובדים, מנהלים, צוותי חינוך ועוד ליצירת חוויה מכוננת וסוחפת.
לכל מי שרוצה ללמוד להתמודד עם מציאות משתנה, להוביל ולהתפקס על יעדים - להנהיג ולא רק לנהל!

התכנים בסדנה יותאמו ליעדים ולמטרות הארגוניות והניהוליות שלכם
מספר המשתתפים המומלץ הוא 12 משתתפים .לעמוד המרצה, רפאל בן משה לחץ כאן

סדנה - Design Thinking

pexels-photo-212286
כיצד יוצרים רעיונות חדשים וחדשניים באמת, שמתמודדים עם אתגרי הארגון?

Design Thinking היא גישה יצירתית ומעשית, המיועדת לפתור בעיות מתוך שיתוף פעולה והתמקדות באנשים. המשתתפים ילמדו את מתודולוגיות Design Thinking ויישמו אותן כדי להתמודד עם אתגרים ולשפר את פעילות הארגון, גיוס והחזקת העובדים, שביעות רצון הלקוחות מהמוצרים ומהשירותים המוצעים - ולמעשה כל אתגר אחר הניצב בפני הארגון.

הסדנה מוציאה את המשתתפים מהמשרד ולוקחת אותם לעולם האמיתי, כדי שיבינו טוב יותר את מפת האתגרים שלהם. היא אף מאפשרת להם לאמת את רעיונותיהם ופתרונותיהם ולבנות אב-טיפוס שלהם עוד לפני הוצאתם לפועל.

לעמוד המנחה לחצו כאן

סדנת Pitch It Perfect

ועידת החינוך ב 3
סדנת אומנות עברת המסר ופרזנטציה

סדנה זו תכין את העובדים ותלמד אותם כיצד לנסח מסר תמציתי בזמן מוגבל, שיבהיר בזריזות את הערך של המוצר/שרות/רעיון/הפתרון, ידבר נכון אל הקהל, ובנוסף יעבור בצורה נלהבת ותכליתית! מתאים לאנשי מכירות שמנהלים מכירות ארוכות טווח עם הלקוחות, או למנהלים שמעבירים פרזנטציות
לפרטים אודות הנחה לחצו כאן

פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info@sagol-lectures.co.il | חדרה, התחייה 2

WhatsApp chat
דילוג לתוכן