העיפרון ואני - סדנת גרפולוגיה

גרפולוגיה היא תורת הכתב המבוססת על שיטה מדעית, לפיה לכל אדם יש כתב יד שונה וייחודי אשר מתבצע ע"י הוראות של המוח ומצביע על אישיות שונה וייחודית. כמו שהאישיות שלנו מתפתחת עם הזמן, כך גם כתב היד שלנו יכול להשתנות בהתאם לאישיות שלנו, בעיקר כאשר מדובר במתבגרים, אשר חווים שינויים נפשיים, רגשיים וגופניים רבים.


ע"י בדיקת כתב היד שלנו אנו נחשפים לרבדים רבים של האישיות שלנו והנפש. כתב היד מאפשר לנו ללמוד על מורכבותו של הכותב מבחינת אישיות, כישורים מנטאליים, רגשיים וחברתיים, צורת ההסתכלות שלו על העולם, הבשלות שלו, מצבו הנפשי וכושר ההסתגלות שלו למצבים שונים.

חשוב לומר, כתב היד שלנו הוא מראה למצב הנפשי שלנו, ולכן לעיתים הוא משתנה בהתאם למצבי הרוח – לחץ, שמחה, חרדה, התרוממות רוח, דיכאון וכדומה.

בקרב מתבגרים, ואפילו ילדים, ניתן לראות שישנו דפוס אישי של כתב, ולאפיין את אישיותו המתפתחת של המתבגר/ת או את הבגרות הנפשית. נכון, האישיות של הנערה או הנער לא מגובשת דיו, אך ניתן למצוא קווי אופי מובהקים, ובמידת הצורך אפילו לטפל ולתמוך בבעיות נפשיות ונורות אדומות שנדלקות בעקבות מחקר כתב היד.

בסדנה שלפניכם הילדים יקבלו הצצה לעולם המרתק של הגרפולוגיה ויקבלו כלים לניתוח כתב היד שלהם. סדנה חווייתית ומעצימה אשר משפרת את הדימוי האישי.


הנושאים שנלמד בסדנה:
• חתימות : מייצגת את מה שאני בוחר להראות לעולם עלי, באופן מודע ולא מודע. מה אני יכול ללמוד על עצמי מתוך סגנון החתימה שלי.
• ציורים: בחלק זה של הסדנה נצייר ציור שבעזרתו נכיר עוד קצת את קווי האופי שלנו
• אהבה ואינטימיות : מה כתב היד שלי אומר על הקשרים האינטימיים שאני מפתח או אפתח בעתיד. כיצד אני תופס "אהבה".

• חברות : מהי חברות בעיני, מהי אחווה, איזה קשרים חברתיים אני יוצר בדרך כלל – כל אלו ועוד בעזרת ניתוח כתב היד שלנו.


משך הסדנה: שעה וחצי - שעתיים


פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info1sagol@gmail.com | חדרה, התחייה 2

 

 

WhatsApp chat
דילוג לתוכן