ימי בריאות וספורט

גוף בריא – מחשבה צלולה – אפקטיביות

טיפ טיפה עלינו

חברת סגול מקדמת אורח חיים בריא וסביבת עבודה מעשירה מתוך אידאולוגיה שגוף בריא שווה אפקטיביות בעבודה ובחיים האישיים.
צוות סגול מורכב מאנשי מקצוע מעולם התזונה ואורח החיים הבריא – תזונאים מוסמכים, נטורופתים ואנשי ספורט – כולם בעלי הסמכה, מנוסים בעבודה עם עובדים, ארגונים ועם מטופלים.
הצוות המקצועי של סגול מתמחה בבנייה והתאמה אישית של ימי הבריאות בארגון ע"פ אמות המידה של הארגון ורצונותיו.

ימי הבריאות שלנו

אז החלטתם ליצור שינוי בסביבת העבודה ולקדם אורח חיים בריא ותזונה נכונה בקרב העובדים – החלטה מצוינת!
ע"פ מחקרים מודרניים אודות הקשר בין תזונה לבין תפקוד חיוני, הוכח מעל לכל ספק שישנו קשר ישיר בין תזונה נכונה וספורט לבין אפקטיביות בעבודה, יצירתיות ומצב רוח מרומם,
כך שקידום אורח חיים בריא בארגון יחזיר את ההשקעה פי כמה.
ימי הבריאות של 'סגול' יכולים לשמש כחלק מתהליך ארוך טווח של קידום תזונה נכונה, ספורט ושבירת שגרה, או כפעילות בודדת, אשר מגבשת ומעשירה את העובדים בידע חיוני ומעשי לקידום אורח חיים בריא בעבודה ובחייהם האישיים.
ימי הבריאות שלנו מגוונים ומשלבים מספר אלמנטים - ניתן להרכיב את יום הבריאות לפי רצונות הארגון, אופי העבודה, יכולות העובדים ואפילו "האני מאמין" של הארגון.

אז מה אנחנו מציעים

1- הרצאות מפי מומחי תזונה ואורח חיים: תזונאים קליניים, נטורופתים, אנשי מדע ורופאים, ידוענים מעולם הבריאות כמו מיכל צפיר, פאולה רוזנברג, ידוענים מעולם הספורט כמו בוני גינצבורג, הרצאות קונספט בנושא אושר, חשיבה חיובית ועוד...
2- חוגי ספורט מגוונים ומגבשים - זומבה, אקרו-יוגה, יוגה אקטיבית, קבוצות ריצה, תחרויות ספורט בין העובדים – כמו כדורגל, כדורעף, כדורסל (אפשר לשלב עם מאמן כושר) ועוד... ניתן לקיים את הפעילויות בפארק קרוב.
3- יעוץ תזונתי לכל עובד מדיאטנית קלינית. בניית פרופיל בריאותי למשתתפים הכולל משקל, לחץ דם, BMI, אחוזי שומן. על סמך תוצאות הבדיקה ושיחת היכרות קצרה אודות אורח החיים של המשתתף, יקבל כל משתתף ייעוץ תזונתי אישי.
4- יעוץ אירידולוגיה – קריאה ברשתית העין, אבחון מצב הרקמות וכלל המערכות בגוף דרך רשתית העין. כמו כן, אבחון נפשי קצר והקשר שלו למצב הפיזי-תזונתי של המטופל.
5- עיסויים: שחרור מתחים, לחץ ושבירת שגרה – מאוד מרענן את העובדים באמצע יום העבודה.
6- בר שייקים בריא עם שייקים מפתיעים! ניתן לשלב גם עם סדנת שייקים בריאים.
7- סדנת בישול בריא - נכיר חומרי גלם מעניינים ומפתיעים במטבח הבריא, טכניקות הכנת מזון ייחודיות. נלמד, נתנסה וגם נטעם. נכין סלטים, ממרחים, מנה עיקרית ואף קינוח בריאותי טעים. בסדנה נשבור מיתוסים ונראה שאפשר להכין אוכל טעים, בריא ואפילו טבעוני!
8- מגשי פירות וירקות צבעוניים ובריאים
9- ארוחת בוקר קלילה ובריאה
10- אימון כדורגל עם שוערה המיתולוגי של נבחרת ישראל – בוני גינצבורג (הפעילות כולל הרצאה מעוררת השראה)

איפה כל זה קורה?

אנחנו מגיעים עד אליכם! בעזרת הצוות המקצועי והמיומן של 'סגול' אנו הופכים את מקום העבודה שלכם – חדרי ישיבות, חללים ציבוריים, לובי, חדר אוכל, למרכז בריאות וספורט!

במידת הצורך נגיע עד אליכם לפני הפעילות לבדיקת המקום והתאמה מלאה.

ימי בריאות וספורט בבתי ספר

קידום תזונה נכונה וספורט בבתי ספר בדרכי הפעלה וכיף לילדים – מתאים ליסודי, לתיכונים ולצוות המורים.
ימי הבריאות בבתי הספר מורכבים מפעילות אתגר יוצאת דופן ותחרויות בין הכיתות בסימן בריאות וספורט, חוג החלקה על רולר-בליידס, בר שייקים לאורך כל היום אשר יכול לכלול סדנת שייקים בריאים ועוד מלא הפעלות מקוריות!
כל המדריכים הם בעלי ניסיון עשיר עם ילדים ובני נוער.

פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info@sagol-lectures.co.il | חדרה, התחייה 2

WhatsApp chat
דילוג לתוכן