סיורים קולינאריים לעובדים בתל אביב

הסיורים שלנו


מחפשים פעילות לעובדים / צוות שתמלא את הבטן אבל גם תשחרר את הרגלים? רוצים לצחוק, לשתות, לאכול, לשמוע סיפורים היסטוריים ותרבותיים מטרפים - הסיורים שלנו זאת בדיוק התשובה! לא משנה מה אתם רוצים לחגוג- ערב צוות, אירוח של לקוחות, אם אתם אוהבים אוכל ויין – אנחנו פה בדיוק בשביל זה.

אנחנו יודעים לתפור עבורכם בדיוק את הסיור שמתאים למידות ולצרכים שלכם. המומחיות שלנו היא להפוך כל חוויה לאחרת, פוקחת עיניים ומסקרנת, בלי לוותר על לעשות אותה כיפית וסופר-טעימה.

סיורי יום


שוק הכרמל וכרם התימנים, ת"א
בקצרה סיור אוכל בין הסמטאות, ההיסטוריה והטעמים המשגעים שיש רק בשוק הכרמל וכרם התימנים, סיור שישאיר אתכם מלאי שובע וידע והלומי יין (אם תתנו לנו): מסביח מיוחד שטוען לכתר הסביח הטוב בעיר, דרך אוכל אתיופי מושלם, דוכן בשרים קטלני, מלבי מעולה ועוד המון מקומות משגעים.
כדאי לדעת: הסיור רגלי וקליל, נגיש, נמשך כשעתיים וחצי ומתאים לכולם מלבד שומרי כשרות עם תעודה. הסיור בכרם התימנים ושוק הכרמל קיים גם כסיור פרימיום.

מתי אפשרי: ראשון וחמישי 11:30-14:00, שני-רביעי 11:30-14:00, שישי 10:30-13:00.

________________________________________
שכונת ושוק התקווה, ת"א

בקצרה: שכונת התקווה היא שובר גלים שעליו גלי ההגירה מתנפצים כבר שמונים שנה, גם כיום. כולם מצליחים, במידה כזו או אחרת, להסתדר בשכונה, ולייצר את אחת מסצנות האוכל הכי מעניינות שיש היום בתל אביב. לחוח, סובורק, גז׳גוז׳ה, ופלודה הם שמות שאולי לא מוכרים לחלקנו אבל מאחוריהם עומד אוכל מדהים, מרגש ואחר, והיסטוריה מעניינת. והם רק חלק מהאוכל שתטעמו ותאכלו בסיור. בין ביס לביס נדבר על מוזיקה, הגירה, היסטוריה. תרבויות, נתלהב מהשוק הכי יפה בעיר (באחריות), ונשתה , איך אפשר שלא, מלא יין.
כדאי לדעת: הסיור רגלי וקליל, נגיש, נמשך כשעתיים וחצי ומתאים לשומרי כשרות עם תעודה, אבל לא למי שרגיש לגלוטן.

מתי אפשרי: ראשון-חמישי 10:15-16:00, שישי 9:30-13:00.

________________________________________
שוק לוינסקי, ת״א

בקצרה: השוק לוינסקי ההפך בשנים האחרונות למקום הכי נכון לקנות בו, לשתות בו ובמיוחד לאכול בו. ולא רק כאן מכירים בגדולה שלו - אלא גם בזירה העולמית. אם גם אתם סקרנים לגבי השפע והסוד של השוק הדרומי והמיוחד הזה, הצטרפו אלינו לסיור: אנחנו נאכל במעדניה שמציבה רף שקשה מאוד להתחרות בו, נכנס לחמארה היפסטרית וננסה להבין את שני המושגים האלה ולאכול בו זמנית, נאכל בורקס (לא רגיל, בהבטחה) שיגרום לכם לבכות ונסיים בקינוחים שיגרמו לכם לצחוק (או להיפך, לא סגורים על זה). עשו לנו ולעצמכם טובה ובואו רעבים לסיור הזה.
חשוב לדעת: הסיור רגלי וקליל, נגיש, נמשך כשעתיים וחצי ומתאים לשומרי כשרות ללא תעודה, והוא יוצא גם כסיור פרימיום.

מתי אפשר להתחיל: ראשון-חמישי 10:15-16:00, שישי 10:00-13:00(במהלך חודשים מרץ ואפריל: לא זמין בימי שני).

________________________________________
יפו האחרת: שדרות ירושלים

בקצרה: הצטרפו אלינו למקום המשוגע הזה, שהיה בעבר לב ליבה של עיר ערבית אמיתית היסטורית, תוססת ובועטת, שהאדריכלות בו מגוונת ומרתקת מעבר למה שהעין יכולה בכלל לתפוס ושההווה שלו נע בין קטבים של חוסר וודאות, תרבויות, מזרח מול מערב עוני מול עושר. נביט לאנשים ולבניינים שחיים כאן בעיניים ונשמע את הסיפור שיש להם מאחורי הטעם המיוחד, ננסה להבין יחד את הפער הבלתי נתפס בין מה שהיה כאן פעם למה שיש עכשיו, נאכל מאכלים בלקניים טעימים לאללה וניכנס לערפול קליל מיין (או בינוני, תלוי בכם).
כדאי לדעת: הסיור בשדרות ירושלים נגיש, נמשך כ-3 שעות ו-2 ק״מ ומתאים לשומרי כשרות ולכולם.

מתי אפשר י: ראשון-חמישי 9:00-16:00, שישי 9:00-12:00.

________________________________________
דרום-דרום ת"א: שכונת שפירא

בקצרה: יש רק מקום אחד בתל אביב שיודע לשלב ככה בין הפליטים לעובדים הזרים, בין הרעש והפיח לבניינים החדשים והמגניבים, בין המבוגרים שמתחרדנים בשמש לבין השינויים המהירים שעפים על השכונה הזו - שכונת שפירא. נסתובב בשכונה עם כוסות מלאות ביין ונאכל אוכל אריתריאי, טורקי, בוכרי ובית קפה חדש ומעודכן. כדי להשלים את התמונה האנושית נשב בבית קפה שכונתי וניתן לעולם המשוגע הזה לחלוף על פנינו. מתאים רק לאנשים שאוהבים אוכל מדהים, יין משגע והמון כיף.
כדאי לדעת: הסיור בשכונת שפירא הוא רגלי וקליל, נגיש, נמשך כשעתיים וחצי ולא מתאים לשומרי כשרות.

מתי אפשרי: ראשון-חמישי 11:00-17:00, שישי 10:00-13:00.

________________________________________

סיורי ערב


סיור לילה בשכונת התקווה, ת"א

בקצרה: כשהלילה יורד שכונת התקווה מתגלה בפן אחר, עסיסי יותר... שכונת התקווה של הלילה היא כל כך "תכלסית" ולא מתייפייפת, כל כך נגישה אבל גם אקזוטית, ובעיקר: טעימה בקטע לא הגיוני. אז מה נאכל אתם שואלים, הנה: אנחנו נוציא לכם מנות מהתנור של מאמא טורקייה שאנשים עומדים אצלה בתור כל יום, נפתח שולחן במוסד אוכל עם היסטוריה של עשרות שנים, נבקר בבית כנסת יותר מבוגר מהשכונה ואיכשהו גם שם יאכילו אותנו (כי הרי בשביל זה הגענו), נבדוק מה הצעירים של השכונה תורמים לסצנת האוכל העכשווית שלה ונסיים בכוך קינוחים מוביל בתחומו. ויהיו עוד הפתעות כמובן, כי השכונה הזו היא הפתעה אחת גדולה. בואו לראות איתנו איך נראה הלילה במקום הזה. רק בואו רעבים.
כדאי לדעת: הסיור רגלי וקליל, נגיש, נמשך כשעתיים וחצי יכול להתאים לשומרי כשרות עם תעודה

מתי אפשרי: ראשון-חמישי 17:00-19:30

________________________________________
אוכל מושחת בשכונת פלורנטין, ת"א

בקצרה: תל אביב שופעת במקומות שימזגו לכם מיץ עשב חיטה ושיספרו לכם שהגלוטן הוא אויב האנושות, אבל כשבא לכם משהו מושחת אמיתי כמו מנת נאצ'וס - האופציות מצטמצמות. לא עוד: הצטרפו אלינו - הרחק מהטרנד הבריאותני ועמוק אל תוך הטרנד המוגזם והמושחת, אל צלחות מלאות באוכל טעים שמצטלם מעולה. נעבור במקומות מיוחדים בשכונת פלורנטין המרתקת ונאכל: פיצה שבחיים לא אכלתם, מנה מונצואלה , ביס בשרי מעולה במוסד פלורנטינאי ואת הגלידה הכי טובה בתל אביב (באחריות). נדבר על העבר כי אין עתיד בלי עבר, ההווה והעתיד של השכונה הזו, ננסה להבין מה הקטע של הטרנד המושחת הזה ונבדוק האם הוא כאן כדי להישאר.
כדאי לדעת: הסיור רגלי וקליל, נגיש, נמשך כשעתיים וחצי ולא מתאים לשומרי כשרות עם תעודה (לא מוגש אוכל לא כשר בסיור).

מתי אפשרי: ראשון-רביעי 13:00-22:00, חמישי ושבת 13:00-18:30, שישי 12:00-15:00.

________________________________________
שוק הכרמל וכרם התימנים, ת"א

בקצרה: גרסת הלייב אקשן- רומנטי של סיור האוכל הפופולרי שלנו בכרם ובכרמל. גם כאן היין ימזג עד שתגידו די, והאוכל יראה לכם למה השכונה והשוק הפכו להיות קרקע פורייה במיוחד לכל מקום אוכל שאפשר להעלות על הדעת: אנחנו נגיע למקום של אישה מתאילנד שעושה את האוכל שהיא גדלה איתו ועושה אותו מושלם, נעבור במסעדה אתיופית טעימה לאללה, נאכל בדוכן בשרים מדהים ונסיים במלבי מעולה. יהיו גם מקומות אחרים, אבל בואו נשאיר משהו להפתעה.
כדאי לדעת: הסיור רגלי וקליל, נגיש, נמשך כשעתיים וחצי ומתאים לכולם מלבד שומרי כשרות עם תעודה.

מתי אפשרי: שני-רביעי 15:00-19:00.

________________________________________
סיורי הפרימיום – שוק שלנו: הכרמל ולוינסקי

בקצרה: וורסיה למי שאוהב לגעת בהכל ולנסות את הכל, עשירה ומגוונת יותר של השווקים והשכונות הכי פופולריים שלנו: שוק הכרמל וכרם התימנים או שוק לוינסקי ופלורנטין. מנות בשריות וצמחוניות מעולות, אוכל רחוב בפרשנות של שפים, מסעדות בשרים ודגים מהטובות בעיר וקינוחים שהם הפתעה לחך. אנחנו ניקח את היין לרמה אחרת, וכמו תמיד אנחנו נביא יותר יין משתוכלו לשתות. כדי לשבור שגרה אנחנו נשתה צ׳ייסרים בכל מיני מקומות לא רגילים וכמובן שלא נוותר על התוכן המרתק של הסיורים שלנו.
כדאי לדעת: הסיור מתאים מאוד לאורחים מחו״ל, לחברי הנהלה ולכל מי שאתם חפצים ביקרם (אבל באמת). כמו כל הסיורים שלנו, הוא יכול לצאת גם באנגלית.

מתי אפשרי: ראשון-חמישי 10:00-18:00, למעט שוק הכרמל וכרם התימנים (11:00-16:30).


פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info1sagol@gmail.com | חדרה, התחייה 2

 

 

WhatsApp chat
דילוג לתוכן