סדנת הומור

היקף: שעה וחצי - שעתיים
מיקום: בכל מקום שהארגון ייבחר
מס' משתתפים: עד 35. ניתן יותר מכך במתכונת שונה
מתוך הבנה שהומור והצלחה צועדים ביחד, בנינו סדנה ייחודית הנוגעת בהיבטי של העצמה אישית, מנהיגות, הצלחה, עשייה, וחשיבה חיובית דרך שימוש בהומור.

הומור עוזר לנו לקחת משברים וקונפליקטים בצורה יותר חיובית, ולנסות למצוא פתרונות ללא אפקט החרדה. ההומור משחרר את השלילי ומאפשר פאן חיובי גם בתוך משברים ומצבים של אי ודאות.

שילוב של הרצאה, סדנה ומופע מצחיק שמהעשיר את הקהל בידע אודות הומור ושימושיו בחיי היום יום. בסדנת ההומור נלמד דרכים יצירתיות לשימוש בהומור על מנת לייצר תקשורת בין אישית טובה יותר עם הסביבה, על מנת להיות משוחררים יותר, כנים יותר עם הסביבה ועם עצמכם, ובעיקר על מנת להיות חיובים יותר ולקבל אפשרויות חדשות בברכה.

סדנת הומור זו מקנה למשתתפים סיפוק והעצמה בצורה חווייתית והומוריסטית, נלמד על הדרך השונה בה נשים תופסות הומור ומדוע נשים נתפסות כפחות מצחיקות מגברים, ועם זאת נשים צוחקות כ- 50% יותר מגברים.

סדנת הומור מאפשרת לך ללמוד מהכישלונות שלך ולצמוח מתוכם, ומסייעת להשתחרר מדפוסי מחשבה שליליים על כישלונות ואכזבות.

קשה לנו לפעמים להבין כמה כוחות טמונים בתוכנו: העצמה אישית, פריצת גבולות, יצירת שינוי מקדם, מציאת ייעוד חדש בחיים – בסדנה זו נלמד כיצד למצוא את הכוחות הללו ולהשתמש בהם בחיי היום יום. סדנה זו מעשירה אתכם בידע בנושאים רבים: גמישות מחשבתית, תקשורת בין אישית, העצמה, פסיכולוגיה חיובית, סקרנות, לכידות, הורדת מתחים אישיים ובין אישיים, יצירת עשייה פנימית ועוד...

סדנה בת שעה וחצי - שעתיים , חדשנית ויצירתית . הסדנה לא רק מרימה את המורל לשעה וחצי הקרובות אלא תשאיר בידיים של המשתתפים כלים מעשיים ובעיקר אפשריים לניהול מצבים וקונפליקטים בחיים ובקריירה.


פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info1sagol@gmail.com | חדרה, התחייה 2

 

 

WhatsApp chat
דילוג לתוכן