מרום מור

מופע טלפתיה וחושים הינו מסוג המופעים שלא מסתיימים כעבור שעה. החוויה הגדולה שעוברים הצופים מלווה אותם הלאה לעוד המון שנים עם מניפת זיכרונות מרגשים, נדירים ובלתי נשכחים.
אמן החושים הבינלאומי מרום מור הספיק לכבוש את הבמות הגדולות בעולם – מישראל ועד ספרד, דרך ארה"ב, קנדה ותאילנד וכעת הוא מגיע גם עד האירוע שלכם!

המופע של מרום מור זכה בשבחים רבים ובאהדה של הקהל הנלהב. אורי גלר, אמן החושים המפורסם נחשף גם הוא אל הכישרון יוצא הדופן של מרום והבטיח כי הוא הדבר הגדול הבא. ישנם מופעים שיוכלו לספר לכם עליהם, אך גם ישנם מופיעים שעד שאתם לא חווים אותם – אתם לא באמת יודעים על מה מדובר.
מה קורה בעת שפעולה פשוטה כמו לספור עד 5 הופכת להיות אתגר של ממש? האם לדעתכם יכול להיות מצב בו תישאלו איך קוראים לילדכם ותצטרכו לחשוב על התשובה פעמיים? מופע החושים והטלפתיה של מרום מותח את הגבולות, מגביר את קצב פעימות הלב ומראה לכם שהכל אפשרי...

הצטרפו גם אתם לאלפי הצופים שנכבשו בקסם, בכריזמה ובחוש ההומור יוצא הדופן! מופע זה הינו מופע בידור גבוה המתאים לאירועים הנחגגים בסקטור העסקי והפרטי גם יחד: מהמופע המרכזי במסיבות הרווקים והרווקות, כאטרקציה לאורחים באירוע החתונה ועד מופע קבלת הפנים באירוע העסקי.
תנו גם לעצמכם להתרגש, לגלות ולהיחשף אל עולמות שאולי רק שמעתם עליהם, אך טרם נגעתם בהם.
מרום גם מרצה בתחום התת מודע – הרצאה בידורית מדהימה ומרתקת ביותר! הממחישה איך הסביבה משפיעה עלינו ללא ידיעתינו.

 

וידאו


פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info1sagol@gmail.com | חדרה, התחייה 2

 

 

WhatsApp chat
דילוג לתוכן