אסטוריה ליאוני

מאסטרית לרפואה רגשית באמצעות עבודה עם זיכרונות, מייסדת ומפתחת שיטת CMT (תרפיית הזיכרון התאי) מרצה וזמרת.

מסעה של אישה אשר החליטה להסיט את הווילון האניגמה ולהביט לנצח בעינים מתוך ארעיותה שלה.

בגיל 16, קמה אסטוריה באישון לילה והחליטה לעזוב את הבית המורכב בו גדלה ולצאת אל החיים, מצויידת בתיק גב ותפוח קטן, מתוך אלפי נערים ונערות, היא מתקבלת לתאטרון צה''ל ומשם לבית הספר למשחק בית צבי, שם היא קוטפת 12 מלגות הצטיינות, לאחר מכן היא מככבת בתיאטרון הבימה בתפקידים מרכזיים, שרה בבית האופרה הישראלית, ניו יורק ולונדון ואף משחררת שני אלבומים אשר זכו לחשיפה רחבה בפורטוגל, שם שהתה במסגרת שליחות דיפלומטית, כדפלומטית בשגרירות ישראל בליסבון יחד עם בעלה, אך דווקא שם, בשיא ההצלחה, משהו בה מכרסם. הכנפיים שלה שבורות, זיכרונות העבר מהבית בו גדלה לא נותנים לה מנוח.

המסע המחודש והמאיר שלה החל כאשר בוקר אחד היא פוגשת בשאמן ספרדי למרגלות האוקינוס האטלנטי בליסבון, בגיל 36 אסטוריה פוקחת את העינים אל עולם חדש. לאחר סשן של ריפוי, חווית שיא של הארה המטלטלת את חייה לנצח. מתעוררת בה הבנה, תפיסת קיום חדשה: אנחנו זה הזיכרונות שלנו. ההווה שלנו הוא תפיסה מבוססת זיכרונות וכל בחירה שנעשה מוגבלת ומבוססת על תבנית זיכרונות עבר. זוהי בעצם תפיסה. שינינו את הזיכרון. שינינו את התפיסה. שינינו את התפיסה שינינו את המציאות. לכל אדם מכונת זמן פרטית, מכונת עריכה, באמצעותה ניתן לברוא עתיד חדש דרך ריפוי העבר באמצעות ריפריימיניג של הזיכרונות שלנו.

בהחלטה אמיצה היא מקפיאה את המוסיקה והבמה ובוחרת להקדיש את עצמה למה שמסתמן כשליחות חייה, רפואת הזיכרונות אשר הופכת עם הזמן לשיטה לריפוי רגשי מהיר, CMT CELL MEMORY THERAPY אשר מסייעת לאלפי אנשים להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי. כיום ישנם כ40 מטפלים בשיטה.

 

הרצאה


whats your blind spot?


פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info1sagol@gmail.com | חדרה, התחייה 2

 

 

WhatsApp chat
דילוג לתוכן