עמית קניג - "להטוטי מוח"


"אני העדות לזה שהשילוב בין רצון, אומץ ודמיון יכולים לפרוץ כל מגבלה!"

עמית קניג - אומן במה מקצועי בתחום הקרקס

הרצאתו יוצאת הדופן של עמית קניג מעמידה את מי שהיה בשולי החברה כנער במרכז הבמה, ומראה כיצד הרצון שלנו והשאיפה לממש את הכישרונות שלנו מובילים אותנו להצלחה.


ההצלחה של עמית היא דוגמה חיה לכך שתיוגים חברתיים, ובעיות מוטוריקה ותקשורת הן לא גזר-דין אלא מקום של הזדמנות לצמיחה והצלחה כנגד כל הסיכויים.

ההרצאה נוצרה כדי לתת לכל אדם שנלחם עם אתגר ניצוץ של תקווה, באמצעות השראה - שאפשר גם להצליח ולהשיג את השאיפות בחיים גם כשיש מגבלות ואילוצים, וגם כשכל העולם מסביב אומר "אתם לא יכולים".

אם אתם רוצים - אתם יכולים.


עמית התחיל את הקריירה שלו כאומן קרקס כבר בגיל 12 לאחר שהשתתף בחוג שנתן לו הזדמנות להביע את הזהות העצמית שלו, להתחבר לכישרון החבוי בתוכו ובעיקר להתנתק מהדימוי שהכתיבו לו החיים. עמית התעקש להמשיך וללכת לאותו חוג ולפתח את עצמו בתחום, ושם הוא גילה כי הוא מרגיש שלם, מאוזן וגם... מיוחד.

בהמשך עסק גם באימפרוביזציה, תיאטרון והבעה בתנועה, והצליח להגיע לבמות הכי גדולות בעולם לצידם של טובי הלהטוטנים בתחום, כמו - סירק דרימס (מבית סירק דה סוליי) ואת כל זה הוא עשה למרות שלמד בבית ספר לחינוך מיוחד עם אבחנה של בעיה נוירולוגית קשה!


את ההרצאה "להטוטי מוח" יצר עמית מתוך מקום של שליחות, תוך אמונה כי את הדרך שהוא עבר הוא יכול גם ללמד אחרים, לתת השראה, להעצים את אלו שנמצאים במקומות קשים, שגם הוא ביקר בהם בעברו, כל אלו שמרגישים שהם לא יכולים כי יש להם בעיות קשב וריכוז או קורדינאציה.

הצצה למופע האורות של קניג


פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info1sagol@gmail.com | חדרה, התחייה 2

 

 

WhatsApp chat
דילוג לתוכן