"מסע הגיבור" - גיא בן דויד

"דמיינו שאתם קמים בבוקר, נעמדים מול המראה וכשאתם מרימים את הראש ומצפים לראות את הדמות המוכרת, בצד השני משתקפת דמות שונה לחלוטין שאתם לא מכירים..."

נקודת המוצא בהרצאה היא סיפורי האישי - עד אמצע שנות העשרים, חיי התנהלו במסלול שגרתי למדיי - שירות צבאי כקצין צנחנים, תפקיד ביטחוני בחו"ל, לימודי הנדסת תוכנה ותחילתה של קריירת הייטק. תופעה רפואית נדירה זימנה לי לפני 22 שנים מסע של מטמורפוזה חיצונית, התנסות יוצאת דופן בעשרות תחומי טיפול וידע איזוטריים ובסופו, שינוי תפיסה שהדהד בכל היבט משמעותי של חיי שצייר מחדש את תפיסת עולמי.


בהרצאה שזורות תחנות מרכזיות במסע ומובאת בה תמצית תובנות וידע שספגתי במהלך שנים ארוכות של מחקר והתבוננות, ממסעי שלי וממסעותיהם של אחרים.
במרכז ההרצאה תובנות אישיות ומקצועיות משני עשורים של מחקר ולימוד מעמיק של נושא השינוי. והדחיפה ליזמות שנמצאת בכל אדם שמוביל תהליכים או צוות. ההרצאה יוצאת מתוך סיפור התמודדות אישי עם תהליך שינוי אינטנסיבי מכונן - על פחד מפני שינוי, התמודדות סביב הנטייה לשמר את המצב הקיים, חשיבה פורצת גבולות, ניתוב במצב של חוסר ודאות ועל הכוחות המניעים והבולמים שינוי.

נדבר על כישלונות, קשיים, הצלחות קטנות, התמדה, מצויינות, רעיונות מנצחים ורעיונות שמכשילים אותנו ועוד...


אודות המנחה: גיא בן דויד

בעל בי"ס לפיתוח ארגוני, יזם ומוביל תהליכים ארגוניים, מנחה קורסי ניהול מזה כעשור . בעברו המקצועי כיהן בתפקידי ניהול שונים בחברות הייטק מובילות וכמנחה בכיר במרכז הישראלי לניהול. פיתח והנחה את הקורסים "ניהול צומח", "פיתוח מנהיגות והעצמה אישית", "אפקטיביות אישית לשיפור ביצועים". בנוסף הנחה בקורסים "האומנות שבניהול עובדים", "ניהול עפ"י אדיג'ס", "ניהול עסקי בכיר" ועוד.

מאמין שתהליך שינוי משמעותי ויזמות הוא תוצר גישה המשלבת את התכליתי והמעשי יחד עם מודעות וראייה אינטגרטיבית.

 

פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info1sagol@gmail.com | חדרה, התחייה 2

 

 

WhatsApp chat
דילוג לתוכן