דינה אור

סטנדאפיסטית מוכרת.

דינה אור מביאה מופע שנון ומצחיק עד דמעות, ושובה את הקהל בכריזמה שלה. היא אנרגטית, תוססת, אקטואלית והיא כותבת את כל ההופעות בעצמה. היא אחת מהסטנדאפיסטיות היותר עסוקות – והקהל גודש את האולמות בכל הארץ. אין שום מופע שדומה בדיוק לקודמו.

מופע הסטנד-אפ שלה מתאים לכל הגילאים, והוא נוגע בכולם: צעירים, מבוגרים, דתיים, חילוניים, נשים וגברים. יחד עם זאת, היא מתאימה את המופע בהתאמות ייחודיות לאירועים ספציפיים, כמו ערבי-גיבוש וחברה.

ההומור שלה קורע מכיוון שלקוח מחיי היום-יום של כולנו – תופתעו לגלות כמה חוויות ייחודיות ומתסכלות יש לכולם במשותף - וכמה הן למעשה מצחיקות כשדינה מציבה לכם מראה מול העיניים. מופע סטנדאפ, מצחיק, שנון ומחשמל, דינה אור הסטנדאפיסטית חדת הלשון מצליחה להחזיק קהל במשך שעה בהומור משובח ואקטואלי באירועי חברה. הסטנד אפ שלה נוגע בנושאי הזוגיות, הגירושים, הדייטיג, ההורות המודרנית, הכסף, חשבון הבנק שלנו, הדיאטות, הכביש הישראלי, הכושר, הבוס, יחסי העבודה ומה לא?…

זהו סטנדאפ מקורי שזור בצחוק ובדיאלוג שנון בלתי פוסק עם הקהל ובאופטימיות. מופע הסטנדאפ של דינה אור הוא ללא גסויות ובלי ירידה להומור נמוך. בארגונים ואירועי חברה וערבי גיבוש היא מעלה לקהל את המורל, משאירה לו טעם של עוד, והמארגנים מקבלים הרבה תודות ומחיאות כפיים מהעובדים.

 

פרטי יצירת קשר: 054-5233303 | info1sagol@gmail.com | חדרה, התחייה 2